Developer «Українська будівельна компанія»

Company name
Українська будівельна компанія
Contact Name
отдел продаж -
Location
Postal Address
Валерія Лобановського(Червонозоряний пр-т ), 4а
Operating since
1996
Number of properties
15
Quantity of properties being constructed
2
Users Rating
Website
Contact Phone
044 24********** show
Category
Contact Sales Company website


Residential Complex «Грюнвальд»
Svyatoshinskiy
Kyiv
city
1. Residential Complex «Грюнвальд»


Киев — огромный мегаполис с насыщенным городским трафиком и высоким ритмом жизни В ЖК «Грюнвальд» время, проведенное дома, дает возможность полностью восстановить силы и улучшить самочувствие благода... open » 
Prices: from 16540 грн./m2
Users Rating:  1
View details »
Residential Complex «IHome»
Kryukivschina
village

Kiyevo-Svyatoshinskiy
rayon

Kiyivska
oblast
2. Residential Complex «IHome»


iHome – современный жилой комплекс с собственной инфраструктурой бизнес-уровня в котором цена недвижимости играет ключевую роль. Мощная оптимизация производственных и строительных процессов дает Вам... open » 
Prices: from 10100 грн./m2
View details »
Residential Complex «А12»
Brovari
city

Kiyivska
oblast
3. Residential Complex «А12»


A12 - ДОМ С УНИКАЛЬНОЙ АРХИТЕКТУРОЙ, ВИДОВЫМИ КВАРТИРАМИ СВОБОДНОЙ ПЛАНИРОВКИ И С ДИЗАЙНЕРСКИМ ОФОРМЛЕНИЕМ МЕСТ ОБЩЕГО ПОЛЬЗОВАНИЯ. А12 открывает новые возможности приобретения и современный уровень ... open » 
Prices: from 10000 грн./m2
View details »

ЗАТ «Українська будівельна компанія» протягом декількох останніх років є переконливим лідером інвестиційно-будівельного ринку України. Організована у 1996 році. Пройшла шлях від невеликої фірми до потужного холдингу. На сьогодні ЗАТ «УБК» – вертикально інтегрована структура, що поєднала в собі проектний інститут, будівельні підрозділи та інвестиційні компанії.
ЗАТ «Українська будівельна компанія» будує готелі, спортивно-оздоровчі комплекси, житлово-офісні центри. Компанія виконує повний цикл робіт - від проектування і будівництва об'єктів до їхньої реалізації і керування нерухомістю. ЗАТ «УБК» активно працює в регіонах. Корегуючи свою роботу з Кабінетом Міністрів України, збудувала та будує цілий ряд промислових об’єктів, споруд громадського та соціального призначення за державні кошти.
Компанія є переможцем всеукраїнського конкурсу «Кращий продукт року», програми «Національна конкурентоспроможність» 2008 року. Нагороджена дипломом «За кращий житловий комплекс бізнес-класу «Олександрівський». Співпрацюючи з провідними фахівцями в сфері девелопменту, ЗАТ «УБК» вдається залучати до співпраці крупних іноземних інвесторів.
За час діяльності компанія здобула фінансову стабільність завдяки розумній ціновій політиці при збереженні високої якості робіт, уважному ставленню до потреб ринку, гнучкому і творчому підходу до рішення проблем з об’єктами різного рівня складності. Все це вдається завдяки високому рівню професіоналізму, впровадженню прогресивних фінансових технологій та інноваційних продуктів. Компанія об’єднала професіоналізм кваліфікованих, грамотних інженерів, дизайнерів, архітекторів та будівельників, які пройшли навчання або стажування в Канаді та Німеччині. Сьогодні склад ЗАТ «УБК» нараховує 1237 фахівців.
Усі ці фактори забезпечили економічну ефективність, яка допомогла закласти міцний фундамент для успішної роботи й розвитку компанії.

News and Discussion new buildings «Українська будівельна компанія»Comments


artkvart.kiev@gmail.com
Хороший застройщик в своем ценовом сегменте. Строит самые интересные объекты в эконом сегменте по доступной цене. Радует что все объекты с документами. Выгодно покупать как для себя так и для перепродажи в дальнейшем с хорошей рентабельностью. Есть задержки в рамках и других застройщиков 1 год +-. В селом могу рекомендовать.

Add a review or comment


Message *:  
Your rating «Українська будівельна компанія»: *  

Your name *:  
Email *:   (will not be published)
Phone:  
Notifications:  
Are you human? *
Enter code: 

Interesting Video about KyivLatest real estate news from BizNews.com.ua


Loader