Cottage Town «Park House (Парк Хаус)»

Company name
Park House (Парк Хаус)
Contact Name
отдел продаж -
Village Location
Postal Address of sales office
Охотничья
Distance to city
20 км
Founded
2010
Commissioning
2018-10-01
Class
business
Readiness
partially completed
Quantity of homes
100
Type of properties
Standalone houses
Prices
from 40180 грн./m2
Price verified by
2018-01-26
Users Rating
Website
Contact Phone
044 33***** show
Email
Category
Contact Sales Company website


Яким має бути життя? Звичайно ж, варіантів відповіді може бути багато, але безсумнівно одне - ідеальне життя починається з правильного вибору будинку. Територіально він повинен знаходитися там, де лісове повітря найсвіжіше і співають солов'ї, куди можна без пробок доїхати з центру мегаполісу по хорошій дорозі.
Якщо закрити очі і продовжити мріяти, то можна собі уявити ідеальне місце, де не існує комунальних проблем - завжди є чиста джерельна вода, безперебійно працюють системи електро- та газопостачання, прибране сміття і територія навколо будинку. Все це не Ваші турботи, а ввічливого персоналу, який за цим стежить. Звичайно, будинок - це фортеця, і її цілодобово надійно охороняють професіонали.
Уявімо собі привітних сусідів, які звуть зіграти з ними партію в теніс, а потім поплавати в басейні ... Але спочатку Ви прагнете туди, де Ваше серце - в ВАШ затишний, красивий і комфортабельний котедж, якому позаздрив би будь-який європеєць. Ви вдихаєте свіже повітря з запахом сосен, милуєтеся приголомшливим виглядом і говорите собі: «Такий має бути життя!»

Homes in Cottage Town «Park House (Парк Хаус)»:News and Discussion cottage «Park House (Парк Хаус)»Comments


Егор 0978767675
Природа хорошая, но Посмотрев три дома пришли кивыводу, что все они некачественные и построенные из дешевых материалов. Есть трещины в фундаментах. Будьте бдительны.
Живемо четвертий рік в Park House, все подобається. Я працюю в Борисполі, сина возимо в міську школу. Коли дивилися інші варіанти, вони сильно програвали. Можна дешевше купити будинок, звичайно – але це буде просто село, де сусіди будуть – які будуть.
Supported 1 participants: Зоя Бурова.
Про Парк Хаус коротко. По плюсам – скважина своя у кожного. Нам з водою повезло. Земля своя у власності – ніяких сюрпризів від забудовника немає. Територія закрита – максимально круто. По суті, у тебе не просто будинок/ділянка, а територія комплекса. Мінуси є, за домом потрібно доглядати, але ми прожили до того 13 років в квартирі, і я зараз нізащо не повернуся, ні за які гроші в Київ.
Семен 0961303515
Добрый день. Меня зовут Семён я дизайнер в Brick-Brot studio . Посмотрите сколько прекрасных проектов мы сделали для наших заказчиков . Мы с радостью готовы помочь И вам Сайт http://brick-brot.com/ Почта office@brick-brot.com тел. +38096 130 35 15

Add a review or comment


Message *:  
Your rating «Park House (Парк Хаус)»: *  

Your name *:  
Email *:   (will not be published)
Phone:  
Notifications:  
Are you human? *
Enter code: 

Interesting Video about UkraineLatest real estate news from BizNews.com.ua


Loader