Cottage Town «Новая Березовка»

Company name
Новая Березовка
Contact Name
Віділ продажу
Village Location
Postal Address of sales office
Римская, 19
Distance to city
17 км
Founded
2016-05-01
Commissioning
2016-11-01
Class
comfort
Readiness
completed
Infrastructure
Ресторан "Taverna Arkadicha" з терасою і альтанками в саду, SPA-салон: перукарня, гідромасаж, косметологічний кабінет, міні маркет, спортивне поле, дитячий садочок, ліс та озеро
Quantity of homes
200
Type of properties
Standalone houses
Users Rating
Website
Contact Phone
+38 067 ******* show
Email
Category
Contact Sales Company website


Котеджне містечко "Нова Березівка" розташоване в 19 км. від КП м.Києва по Житомирській трасі, всього 20 хвилин до Києва.

Великий вибір котеджів від 100 до 260 кв. м з ділянками від 10 соток до 1 Га.
Ступінь готовності кожного з будинків - різна, залежно від обраного будинку.
У містечку є власне озеро з упорядкованою парковою зоною, альтанками, лавками, сценою для проведення заходів і універсальним спортивним полем для футболу, волейболу, великого тенісу і баскетболу.
Ресторан "Taverna Arkadicha" з терасою і альтанками в саду, SPA-салон: перукарня, гідромасаж, косметологічний кабінет.
Навесні 2018 на території котеджного містечка відкрито дитячий садок “Колосочок”.
Всі комунікації проведені під землею: електрика, газ, центральна каналізація, водопостачання.

Homes in Cottage Town «Новая Березовка»:News and Discussion cottage «Новая Березовка»Comments


Котеджне містечко "Нова Березівка" розташоване в 19 км. від КП м.Києва по Житомирській трасі, всього 20 хвилин до Києва. Великий вибір котеджів від 100 до 260 кв. м з ділянками від 10 соток до 1 Га. Ступінь готовності кожного з будинків - різна, залежно від обраного будинку. У містечку є власне озеро з упорядкованою парковою зоною, альтанками, лавками, сценою для проведення заходів і універсальним спортивним полем для футболу, волейболу, великого тенісу і баскетболу. З 2016 року працює магазин з великим вибором якісних продуктів, свіжої випічки. Ресторан "Taverna Arkadicha" з терасою і альтанками в саду, SPA-салон: перукарня, гідромасаж, косметологічний кабінет. Навесні 2018 на території котеджного містечка відкрито дитячий садок “Колосочок”. Заплановано будівництво дитячого ігрового містечка на 1500 м2. Всі комунікації проведені під землею: електрика, газ, центральна каналізація, водопостачання. Містечко повністю освітлюється в темний час доби - на території вже встановлено 240 стовпів з LED прожекторами. 8 розподілених по території ТП потужністю близько 1МВт. Цілодобова охорона за участю 10 охоронців і 2 службових собак, встановлена ​​система відеоспостереження 64 камери по всій території містечка. В котеджному містечку є власна компанія з обслуговування в штаті котрої працюють електрик, сантехнік, садівник. Асфальтований під'їзд, 8 км доріг з шириною проїзної частини - 6 м. Облаштований автоматичними воротами виїзд в величезний ліс з маршрутами для прогулянок на джипах і квадроциклах, рибалка на великому зарибненому озері. Ми дбаємо про екологію - в містечку організований роздільний збір сміття. Купуючи будинок в КГ "Нова Березівка" ви отримуєте 2 в 1 - заміський просторий будинок з ділянкою, а також всі зручності міської квартири. Поруч з нашим містечком розташовані Київський гольфулуб "Гольфстрім", "Роял гольф клуб" - всього в 5 км, етно-комплекс "Українське Село", а також база повітроплавання. У містечку вже проживає більше 100 сімей, всього заплановано понад 1000 житлових будинків.
Александр 0933815033
Последнее время часто бываю в этом коттеджном городке, существенные улучшения видны невооруженным глазом.За год значительно увеличилось количество достроенных домов.Трасса до городка недавно после ремонта и пока держится, что очень приятно. На трассе есть освещение, разметка, а главное, две полосы + разгоночные и все населенные пункты транзитные, что дает возможность ехать быстро и комфортно. Отдельно отмечу хорошо организованную охрану, которая включает также и охранников-кинологов. Вообще, если все пойдет хорошо,городок расцветет и станет одним из лучших в окрестностях Киева. Во всяком случае все предпосылки этого налицо.
Красивая природа, свежий воздух, широкие асфальтированные дороги. Все коммуникации под землёй. Активно идёт строительство и ремонт домов. Работает магазин, СПА салон, парикмахерская, ресторан. Большой парк с озером, на границе городка огромный лес и большие озера.
Это да, там действительно красивая природа.
Да, там очень красиво. На днях я там был у знакомых. Супер!!!

Add a review or comment


Message *:  
Your rating «Новая Березовка»: *  

Your name *:  
Email *:   (will not be published)
Phone:  
Notifications:  
Are you human? *
Enter code: 

Interesting Video about UkraineLatest real estate news from BizNews.com.ua


Loader