2020-10-07 09:37:47

Купівля-продаж з Чуловскім

Доброго дня! Цікаво дізнатися, є тут такі, хто звертався до Чуловскому? Нас чекає процедура купівлі-продажу будинку за Києвом. Записалися на прийом до Володимира Анатолійовича, вже була перша зустріч, розбиралися, які документи потрібні і т.д. Перше враження ніби непогане) Нормальний мужик, ще й контора така)) З шлагбаумом, паркуванням, в центрі .. все, як годиться. Сподіваюся, підсумку нашої співпраці буде сприятливим. А як у вас проходили з ним справи? Ми взагалі чому його вибрали - він недалеко від нашого будинку (біля зупинки метро Золоті ворота) + відгуки нормальні, сусід не раз вже радив його. Поки процедура йде в відмінному темпі, скоро зустріч з продавцем + Чуловскій і його помічник (хоча чув, що у нього їх три навіть). Сподіваюся, що вже все підпишемо).



Discussion


Чуловскій взагалі нормальний мужик, він мені допомагав з реєстрацією ФОП, а потім ще раз до нього звертався, коли квартиру купував. Мені подобається, що він не затягує та оперативно працює. Офіс у нього реально нормальний, головне парковка є)) Мені його взагалі друг порадив, він з ним вже третій рік співпрацює і жодного разу проблем не було, в Києві важко знайти такого нотара)

Add a comment


Message *:  

Your name *:  
Email *:   (will not be published)
Phone:  
Notifications:  
Are you human? *
Enter code: 



Loader