Банк «Universal Bank»

Название
Universal Bank
Местоположение
Адрес
Автозаводська , 54/19
Веб-сайт
Контактный телефон
39157*** показать
Электронный адрес
Раздел каталога
Оставить заявку Сайт компании


Історія Universal Bank бере початок у 1994 році. З 2006 року банк є учасником міжнародної групи Eurobank Group, яка представлена у 8 країнах Європи. Серед них Болгарія, Румунія, Сербія, Україна, Люксембург, Велика Британія (Лондон), Греція та Кіпр. Загальна чисельність співробітників групи складає 16,9 тисяч осіб. Загальні активи Eurobank Group становлять 75,5 млрд. євро.

Universal Bank має стійкий власний капітал та розвинену мережу відділень. За розміром капіталу Universal Bank входить до групи великих банків згідно класифікації Національного Банку України. Згідно змін до статуту від 06.02.2015, статутний капітал Universal Bank складає 1,175 млрд. грн. (www.bank.gov.ua).

Місією Universal Bank є інвестування в розвиток економіки країни, забезпечуючи високим рівнем сервісу та якісною банківською експертизою всі сегменти українського ринку.

Бачення Universal Bank полягає в тому, щоб стати банком першого вибору як для представників бізнесу, так і для індивідуальних клієнтів, та посилити наші позиції як надійного та професійного партнера в рамках України та на міжнародному рівні.

Universal Bank надає повний спектр послуг фізичним і юридичним особам, включаючи депозитні та кредитні програми. Банк пропонує іпотечне та споживче кредитування, а також послуги з видачі кредитних карт. Стратегічним напрямком Банку є надання повного спектру банківських продуктів та послуг представникам малого, середнього та корпоративного бізнесу. Банк обслуговує корпоративний сегмент, забезпечуючи індивідуальний підхід та максимально високий рівень сервісу.

Universal Bank є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб і за оцінкою «Кредит-Рейтинг» має найвищий рейтинг надійності банківських вкладів з відміткою «5». У квітні 2015 року Universal Bank підтвердив один з найвищих довгострокових кредитних рейтингів в Україні з відміткою «uaAA» та прогнозом «стабільний», який поновлюється агенцією кожні півроку. З вересня 2008 року рейтинг Universal Bank залишається незмінно високим.

За підсумками 1 кв. 2015 р. Universal Bank увійшов до ТОП-10 рейтингу надійності найбільших та великих банків, складеного виданням «Деньги» (№10 від 28.05. 2015), покращивши власний показник лютого з 13-ї позиції аналогічного рейтингу («Деньги»№04 (294) від 26.02.2015 р).

Объявления в Банк «Universal Bank»:Данная компания еще не разместила объявления на портале Dom2000

Новости и обсуждение Банк «Universal Bank»Добавить отзыв или комментарий


Текст *:  
Ваша оценка «Universal Bank»: *  

Ваше имя *:  
Email *:   (не будет опубликован)
Телефон:  
Уведомления:  
Проверка *
Введите код: 

Интересное видео про КиевАктуальные новости недвижимости от BizNews.com.ua


Loader