Нотариус «Шишкіна Алла Олександрівна»

Название
Шишкіна Алла Олександрівна
Местоположение
Адрес
Пушкінська, 45/2
Веб-сайт
Контактный телефон
28819********** показать
Электронный адрес
Раздел каталога
Оставить заявку Сайт компании


Звернувшись до нотаріуса Шишкіної Алли Олександрівни Ви отримаєте кваліфіковані нотаріальні послуги та допомогу в підготовці будь-яких видів документів, що підлягають нотаріальному посвідченню.
Основними принципами в роботі для нас є:

індивідуальний підхід до роботи з кожним клієнтом;
повага до часу клієнта (зателефонуйте або надішліть інформацію на нашу електронну адресу і ми заздалегідь підготуємо усі необхідні документи й тим самим максимально збережемо Ваш час. Крім того, у разі виникнення потреби у вчиненні нотаріальної дії за межами нотаріальної контори, нотаріус здійснить виїзд до клієнта);
конфіденційність (можливість ведення переговорів та розрахунків в окремій кімнаті в приміщенні нотаріальної контори).
Нотаріус наділений великою кількістю повноважень і на ньому лежить відповідальність перед законом, а в першу чергу - перед людьми. Саме тому, кожен, хто займає сьогодні посаду нотаріуса, повинен бути абсолютно порядною людиною, юридично чистим і професійно бездоганним. Напевно, не випадково на англійській мові термін «нотаріус» звучить як Notary Public, тобто особистість кожного нотаріуса повинна бути публічна.

Можна з упевненістю сказати, що публічність нотаріусів є певним гарантом їх чесності і професіоналізму. І навіть не дивлячись на те, що всі приватні нотаріуси несуть також і матеріальну відповідальність за всі свої дії, напевно, ніхто б не побажав залишитися без майна через незаконні або непрофесійні дії нотаріуса. Ми ж пропонуємо Вам тільки чесні і законодавчо закріплені послуги.

Приватний нотаріус Шишкіна Алла Олександрівна - це не просто одна людина, а ціла команда професіоналів, готова допомогти Вам в будь-який момент. Звернувшись до нотаріуса, Ви зможете скористатися всім спектром різних нотаріальних послуг, як для приватних осіб, так і для середнього та малого бізнесу. У своїй роботі ми використовуємо знання, багаторічний досвід наставників і свої особисті напрацювання. Протягом усієї своєї діяльності ми змогли сформувати повагу і довіру до нашої роботи.

Новости и обсуждение Нотариус «Шишкіна Алла Олександрівна»Добавить отзыв или комментарий


Текст *:  
Ваша оценка «Шишкіна Алла Олександрівна»: *  

Ваше имя *:  
Email *:   (не будет опубликован)
Телефон:  
Уведомления:  
Проверка *
Введите код: 

Интересное видео про КиевАктуальные новости недвижимости от BizNews.com.ua


Loader