Агентство недвижимости «Коворкинг центр»

Название
Коворкинг центр
Местоположение
Веб-сайт
Контактный телефон
066 29***** показать
Электронный адрес
Раздел каталога
Оставить заявку Сайт компании


Ми впевненi, що за допомогою наших інновацій у сфері нерухомості і досвіду наших співробітників, Ви знайдете вірне рішення усіх завдань, які перед собою поставили! Будь то купівля або продаж, оренда або здача, житловій або комерційній нерухомості в Києві або Київській області, Україні.
У нашій команді працюють тільки досвідчені рієлтори і юристи з багаторічним стажем у сфері нерухомості. Вони повністю візьмуть на себе усі питання пов’язані з продажем, купівлею, орендою і здачею майна як на ринку жилою, так і комерційній нерухомості м. Києва і Київської області.
Багаторічний успішний досвід роботи і професіоналізм співробітників, дозволяє нам, в найкоротші терміни, знаходити пропозиції, – які підходять саме Вам, повний комплекс рієлторських послуг. Виїзд агента по нерухомості додому, юридичні консультації, оцінка вартості квартири, або ін. нерухомості, підбір квартири, збір і оформлення документів, повний юридичний супровід угоди, витрати на рекламну кампанію вашої нерухомості (у разі продажу квартири), перевірка юридичної чистоти. Наше основне завдання, допомогти вам вирішити своє квартирне питання так, щоб ви рекомендували наше агентство нерухомості своїм, друзям, близьким, знайомим і родичам.
Ми заощадимо Ваш час і засоби і допоможемо купити нерухомість в Києві або в Київській області. Продати нерухомість, а також успішно вирішити будь-яке житлове питання!

Нет объявлений

Юлия
 066 29***** показать
Нет записей

Новости и обсуждение АН «Коворкинг центр»Добавить отзыв или комментарий


Текст *:  
Ваша оценка «Коворкинг центр»: *  

Ваше имя *:  
Email *:   (не будет опубликован)
Телефон:  
Уведомления:  
Проверка *
Введите код: 

Интересное видео про КиевАктуальные новости недвижимости от BizNews.com.ua


Loader