2016-11-17 10:56:33

Податок на нерухомість

Скільки платити за податок на нерухомість? Може хтось підкаже.Обсуждение


Согласно последним изменениям в НКУ, установлен предельный размер ставки, который не превышает 3% размера минимальной заработной платы по состоянию на 1 января отчетного года, за 1 кв. м. базы. То есть, в 2016 году максимальный предел налога составляет 41,34 грн за 1 кв. м. недвижимости.
Насправді остаточні ставки податку встановлюються органами місцевої влади - сільськими, селищними та міськими радами.
Мария Борисовна
Вважаю, що передача права визначати ставку податку на нерухомість на місцевий рівень стала корисною. Адже, як показує практика, максимальний розмір ставки (в 3%) не застосовується ні в одному населеному пункті, що зменшує фінансове навантаження на пересічних громадян. У той же час введення додаткової фіксованої ставки податку на великі об'єкти нерухомості має суттєво збільшити надходження до місцевих бюджетів
Та я з вами повністю згодна. :)
Серед міст обласного значення найвища ставка податку встановлена в Харкові та Запоріжжі - 2%, трохи нижче в Києві і Дніпропетровську - 1%, а найнижча в Кіровограді та Одесі - 0,1%. :)
Василий Петрович
Для физических лиц, являющихся собственниками жилой недвижимости, сохранены "льготные метры", поэтому налогом не облагаются: - квартиры до 60 кв. м; - жилые дома до 120 кв. м; - различные типы жилой недвижимости (когда в собственности лица является и квартира, и дом, и/или их части) – до 180 кв. м.
Павло
А чи ви знаєте, що в 2016 році введено ще одне нововведення, яке стосується власників великої житлової нерухомості. Так, по відношенню до осіб, у власності яких знаходиться квартири площею понад 300 кв. м і /або житлові будинки площею понад 500 кв. м, встановлена ​​додаткова ставка податку у фіксованому розмірі 25 000 грн. Тобто, фактично до таких об'єктів буде застосовуватися подвійна ставка податку: на загальних підставах в % від мінімальної заробітної плати, в фіксованому розмірі. Отже, якщо ви, крім зазначених квартири і будинки, на початку 2016 року придбали ще один житловий будинок в Києві площею 700 кв. м, то маєте сплатити близько 35 000 грн податку. Але в даному випадку пільгові метри вже не застосовуються, оскільки фактично вони враховані по інший нерухомості фізичної особи. Також пільгові метри не діють, якщо житлова нерухомість здається в оренду або використовується для здійснення підприємницької діяльності.
Андрей Викторович, основанием для осуществления оплаты является налоговое уведомление-решение с указанием платежных реквизитов и общей суммы налога. Оно должно быть направлено/вручено по налоговому адресу лица (по месту его регистрации) до 1 июля 2016 года. После получения такого уведомления-решения физическому лицу предоставляется период в течение 60 дней для оплаты налога.
Я слышал, что даже, если вы не увидели "письма счастья" в почтовом ящике, то можно получить штраф все равно. Мол, сами приходите в налоговую и платите. Иначе еще и пеня нарастет. :(

Добавить комментарий


Текст *:  

Ваше имя *:  
Email *:   (не будет опубликован)
Телефон:  
Уведомления:  
Проверка *
Введите код: Loader