2019-04-03 16:52:42

ЖК Greenville Park

Клас - бізнес
Будинків - 2
Поверховість - 26
Технологія будівництва - монолітно-каркасна
Стіни - цегла
Утеплення - мінеральна вата

Про житловий комплекс
Житловий комплекс «Greenville Park» в Києві розташований в Шевченківському районі за адресою вул. Миколи Пимоненка, 21 поруч зі сквером Гейдара Алієва.

Транспортна доступність
Поблизу проходить вулиця Глибочицька – важлива транспортна магістраль, що дозволяє швидко проїхати на Поділ. Біля новобудови пролягає безліч маршрутів міського транспорту. По сусідству є зупинка автобуса, трамвая, тролейбуса і маршрутних таксі. Неподалік розташована станція метро.

Основна концепція ЖК
«Грінвіль Парк» – житловий комплекс, який вдало поєднує в собі досягнення сучасних технологій із затишком, що забезпечує простора прибудинкова територія з великою парковою зоною, двома спортивними і шістьма дитячими майданчиками. У ЖК є власний манікюрний салон, лобі-бар і бізнес-зона. Спеціально обладнані приміщення для проведення ділових зустрічей, тренінгів та занять.

Усе це є проявом ідеї «WORK. LIFE. BALANCE», яка закладена при проектуванні комплексу – новобудова ідеально підходить людям, які цінують свій час і прагнуть до рівноваги між роботою та відпочинком.



Обговорення


Этот ЖК действительно близко к Подолу, и строится быстро. Понравился выбор планировок, сама остановилась на однушке с видом на сквер.
Есть ли на территории супермаркеты, школа?
Школу планируют, так у них на сайте написано. Там она не помешает, район заселяется, детям в школе при ЖК будет комфортно.
свой маникюрный салон? это прям владелец застройщик?огоооо)
видимо да, как минимум так позиционирует себя компания на сайте) но это интересно
Почему-то мне кажется, что застройщику не обязательно владеть салоном - достаточно обозначить целение назначение площади под аренду и найти арендатора нужного направления.
аа ну тогда понятно)) я просто сразу удивилась, что на сайте прям обещают салон красоты, подумала может это проектом придумано салон Гринвиль Парк!)
хаха звучит! или "Кокетка Гринвиля"))
Специальные места под бизнес помещение есть? А то слышала о разных ЖК как сложно они борются с незаконными помещениями..
Да, знаю что первые этажи отведены под компании. И даже есть коворкинги)
ого! круто) современное решение! не терпится уже все самой увидеть!
Какие есть новости?
на сайте можете посмотреть добавили ход строительства за конец декабря, а так вроде ничего нового

Додати коментар


Текст *:  

Ваше ім'я *:  
Email *:   (не буде опублікований)
Телефон:  
Повідомлення:  
Перевірка *
Введіть код: 



Loader