2018-03-28 15:27:52

Житловий комплекс "Сімейна Фортеця", с. Струмівка

Доброго дня! Хтось вже купував квартиру? Який стан всередині після будівництва? Чи дійсно, продають те, що оголошено на сайті забудовника?



Обговорення


Доброго дня! Хтось вже купував квартиру? Який стан всередині після будівництва? Чи дійсно, продають те, що оголошено на сайті забудовника?
Вітаю, Vlad! Квартиру мені купили батьки. Якщо чесно, то була приємно вражена. Батьки повідомили мені про купівлю нерухомості в новобудові. І я мабуть, як і всі, одразу морально почала готуватися до ремонту. В голові вже малювала собі голі цегляні стіни, які ще треба шпаклювати та холодну бетонну підлогу. Уявіть моє враження, коли я зайшла вперше до квартири та побачила вже пошпакльовані стіни та теплу підлогу, при чому не тільки у ванній кімнаті та коридорі, а ще й у кухні та лоджії! Особливо порадували вхідні двері (броньовані, якщо не помиляюсь), та якісні вікна. Навіть сушка на рушничок є! Це просто бомба!)) Ще важливо, що є індивідуальне опалення – хочу Сахару собі роблю, а хочу Північний полюс. Хоча скоріше Сахару :D Сказати те, що я в захваті від моєї квартири – це нічого не сказати.

Додати коментар


Текст *:  

Ваше ім'я *:  
Email *:   (не буде опублікований)
Телефон:  
Повідомлення:  
Перевірка *
Введіть код: 



Loader