Жилой комплекс «Садовий (Садовый)»

Название комплекса
Садовий (Садовый)
Застройщик
Местоположение
Адрес
Комбінатна, 25
Основан в
2012-12-01
Ввод в эксплуатацию
2015-10-01
Класс
эконом
Статус законности строительства
Источник: Департамент градостроительства и архитектуры КГГА
Законное строительство
обновлено
Готовность
в эксплуатации
Этажность здания
25
Высота потолков
3.00 m
Цены
от 25000 грн./m2
Цены проверены
2018-01-16
Оценка пользователей
Веб-сайт
Контактный телефон
044 36***** показать
Электронный адрес
Раздел каталога
Оставить заявку Сайт компании


Київ — місто великих можливостей і перспектив, надій та сподівань, він багатий історією, насичений культурним та діловим життям. Тут хочеться жити, закохуватися, виховувати дітей, будувати плани на майбутнє… І, звичайно ж, для реалізації своїх ідей кожна людина потребує відповідне місце, свій затишний і комфортний куточок. Одним з таких місць може стати ЖК «Садовий».

Наша новобудова розмістилася в Дніпровському районі, на вулиці Комбінатна, 25. Творці проекту об’єднали комфорт і зручність проживання — пішохідна доступність метро і розвинена інфраструктура з тишею і чистим повітрям Русанівських садів.

ЖК «Садовий» вигідно відрізняється від інших об’єктів тим, що всього в 1,5 км від комплексу знаходиться станція метро Лівобережна, з прилеглими торгово-розважальними центрами, супермаркетами, фітнес-центрами, ринком, відділеннями банків, дитячими садками і школами, поліклінікою Дніпровського району. Крім того, для зручного транспортного сполучення Лівого і Правого берега ведеться будівництво Подільсько-Воскресенського мосту і Подільсько-Вигурівської лінії метро.

Новобудова представлена двома 5-секційними будинками змінної поверховості (11-18 поверхів), з вбудованими нежитловими приміщеннями. На території комплексу будуть обладнані спортивні і дитячі майданчики, а також місця відпочинку.

Будівництво об’єкту здійснює Державний Забудовник — Державне публічне акціонерне товариство Будівельна компанія «Укрбуд», яка має більш ніж 50-річний досвід проектування, будівництва та експлуатації будівель.

У житловому комплексі «Садовий» запроектовані нежитлові приміщення та мистецькі майстерні площею від 40,80 до 275,81 кв.м.

Квартиры в Жилой комплекс «Садовий (Садовый)»:Данная компания еще не разместила объявления на портале Dom2000

Новости и обсуждение ЖК «Садовий (Садовый)»Комментарии


Янина
Из далека ярко дома смотрятся. Готові уже документі?

Добавить отзыв или комментарий


Текст *:  
Ваша оценка ЖК «Садовий (Садовый)»: *  

Ваше имя *:  
Email *:   (не будет опубликован)
Телефон:  
Уведомления:  
Проверка *
Введите код: 

Интересное видео про КиевАктуальные новости недвижимости от BizNews.com.ua


Loader