Жилой комплекс «Комфорт Таун (Comfort Town)»

Название комплекса
Комфорт Таун (Comfort Town)
Застройщик
Местоположение
Адрес
Регенераторная, 4
Основан в
2009
Ввод в эксплуатацию
2018-12-01
Класс
комфорт
Статус законности строительства
Источник: Департамент градостроительства и архитектуры КГГА
Законное строительство
обновлено
Готовность
частично сдан
Этажность здания
6-13
Высота потолков
3.00 m
Цены
от 22850 грн./m2
Цены проверены
2018-01-16
Оценка пользователей
Веб-сайт
Контактный телефон
044 36***** показать
Электронный адрес
Раздел каталога
Оставить заявку Сайт компании


В кінці березня 2011 року стартували продажі квартир у новому житловому комплексі «Комфорт Таун». Тепер у мешканців столиці з'явилася унікальна можливість купити квартиру в сучасній новобудові Києва за доступною і виправданою ціною.
Прийнявши рішення купити квартиру в «Комфорт Таун», Ви отримуєте не тільки якісне сучасне житло, але і максимально комфортну для проживання середовище: впорядковану зелену територію, широкий асортимент інфраструктурних об'єктів, зручне місце розташування. Ділянка площею 27,93 га, розташований у Дніпровському районі столиці, по вул. Регенераторній, 4, дозволяє створити в галасливому мегаполісі куточок краси, затишку і комфорту. Вдома невеликої поверховості, побудовані за оригінальними проектами, обширні прогулянкова і паркова зони, місткі паркування, широкий спектр інфраструктури та лояльна ціна - безсумнівні переваги для тих, хто хоче купити квартиру в Києві хорошої якості і відповідає всім сучасним вимогам.
Продумана новобудова Києва

При розробці оригінальної концепції житлового комплексу використовувалися кращі європейські традиції і передові технології в створенні комфортного міського житла. «Комфорт Таун» - єдина новобудова Києва, яка виділяється на тлі столичних проектів цілісністю і продуманістю концепції і всіх її складових.
Творець комплексу, компанія «К.А.Н. Девелопмент »- один з провідних вітчизняних девелоперів на ринку нерухомості. У портфелі компанії безліч успішно реалізованих житлових і комерційних об'єктів. Кращі новобудови Києва розробляються і реалізуються цією компанією. Якщо Вам необхідно купити квартиру в Києві за доступною ціною, не втративши при цьому в якості - «Комфорт Таун» оптимальний вибір для Вас!
Продаж квартир в ЖК
Продаж квартир здійснюється на вигідних умовах, з можливістю поетапної оплати. Ми практикуємо індивідуальний підхід, враховуємо можливості та побажання наших клієнтів. На сьогоднішній день ми демонструємо дуже гнучкий підхід до продажу квартир.
У «Комфорт Таун» планування і метражі житлових приміщень проектувалися за принципом функціональності, комфорту і раціональності. Відсутність завищених метражів дозволяє не тільки купити квартиру, але і позбавить вас від додаткових витрат з утримання житла.
Жителі сучасних мегаполісів пред'являють сьогодні дуже високі вимоги до якості і характеристикам житла. Щоб купити квартиру, вони повинні бути впевнені в тому, що їм і членам їх сім'ї буде комфортно в новому житлі, а кошти, вкладені в нерухомість, не знеціняться через низьку якість об'єкта. Починаючи продажу квартир ми враховували всі деталі, значущі для найвимогливіших покупців. І в результаті можемо стверджувати: «Комфорт Таун» - одна з найбільш продуманих і якісних новобудов Києва по виправданою ціною.

1 черга — 4 кв. 2010, здана
2 черга — 3 кв. 2013, здана
3 черга — 1 кв. 2014, здана
4 черга — 1 кв. 2015, здана
5 черга — 2 кв. 2015, здана
6 черга — 4 кв. 2017, здана
7 черга — 4 кв. 2018, будується
8 черга — будується

Квартиры в Жилой комплекс «Комфорт Таун (Comfort Town)»:Данная компания еще не разместила объявления на портале Dom2000

Новости и обсуждение ЖК «Комфорт Таун (Comfort Town)»Комментарии


Любомир
З документами проблем нема? Цікавить двокімнатна квартира.
Вроде бы все в порядке. Люди уже живут.
Володя
Видел рекламу по ТВ, а реально вообще купить в Комфорт Тауне квартиру 580 000 грн? так то классная цена для комплекса такого класса
Чтобы узнать это - проще всего позвонить в отдел продаж. ;)
Андрей
Однушку за 580 тыщь можно взять, 20 м.кв. Но если у Вас большая семья, мне кажеться такая квартира Вам не подойдет. Как сказала Юлия "лучше всего обратится в отдел продаж". Как раз строится 6-я очередь.
А что есть квартиры по 20 квадратных метров?!
Скорее всего, что есть. Это жилой комплекс комфорт-класса.
Предлагаю услуги по дизайну интерьера. Работаю в паре с прорабом. Покажем качество ремонтных работ на текущих объектах. Набирайте 067 3250521. Свои работы вышлю по запросу.

Добавить отзыв или комментарий


Текст *:  
Ваша оценка ЖК «Комфорт Таун (Comfort Town)»: *  

Ваше имя *:  
Email *:   (не будет опубликован)
Телефон:  
Уведомления:  
Проверка *
Введите код: 

Интересное видео про КиевАктуальные новости недвижимости от BizNews.com.ua


Loader