Застройщик «Енергополь-Україна»

Название
Енергополь-Україна
Местоположение
Адрес
Кондратюка, 5
На рынке с
1991
Кол-во готовых объектов
2
Кол-во строящихся объектов
1
Оценка пользователей
Веб-сайт
Контактный телефон
044 43********** показать
Электронный адрес
Раздел каталога
Оставить заявку Сайт компании


Жилой комплекс «Pechersk Plaza (Печерск Плаза)»
Печерский
г. Киев
1. Жилой комплекс «Pechersk Plaza (Печерск Плаза)»


Pechersk Plaza это первый клубный дом класса d'lux в Киеве. Комплекс отличает превосходное расположение – он находится на Печерске, в нескольких минутах езды от Правительственного квартала и Централь... открыть » 
Цены: от 49850 грн./m2
Оценка новостройки:  50
Подробнее »
Жилой комплекс «Міністерський (Министерский)»
Оболонский
г. Киев
2. Жилой комплекс «Міністерський (Министерский)»


ЖК «МІНІСТЕРСЬКИЙ» розташований в Оболонському районі м. Києва по вул. Кондратюка, 1 і є повноцінним житловим кварталом, який відповідає найсучаснішим вимогам до якості життя. У безпосередній близьк... открыть » 
Цены: от 18000 грн./m2
Оценка новостройки:  3
Подробнее »

Компанія «Енергополь-Україна» заснована в 1991 році як підприємство з 100% іноземним капіталом – капіталом приватної фінансової групи Energopol-Trade, яка об'єднує кілька акціонерних товариств.

Основою діяльності компанії «Енергополь-Україна» було надання повного комплексу послуг з реалізації договорів і контрактів в галузі будівництва об'єктів енергетичної галузі України, про що свідчать об'єкти газодобувних і газопереробних комплексів, побудованих компанією на території Полтавської, Харківської та Сумської областей України.

Протягом двадцятирічного періоду роботи компанією «Енергополь-Україна» реалізовано понад 20 проектів у галузі промислового та цивільного будівництва, а також виконано реконструкцію кількох історичних будівель і пам'ятників архітектури в м. Києві, що мають значну історичну та культурну цінність.

У червні 2009 року компанія «Енергополь-Україна» увійшла до фінансової групи PBG (Польща), що спеціалізується на будівництві нафтогазової інфраструктури, дорожнього будівництва, а також будівництві промислових, торгових, комерційних та соціально-побутових об'єктів, як на території Польщі, так і за її межами.

Сьогодні фінансова група PBG (Польща), що має в своєму складі близько 30 спеціалізованих будівельних компаній, є лідером будівельно-інвестиційного ринку, який реалізує на замовлення уряду Польщі велику кількість національних проектів, у тому числі будівництво стадіонів для проведення футбольного чемпіонату «Євро-2012» в містах Познань, Гданськ и Варшава. З 2004 року акції PBG (Польща) котуються на Варшавській фондовій біржі.

Різноманітність видів інвестиційної діяльності, великий фінансовий і технічний потенціал групи PBG (Польща) дозволив компанії «Енергополь-Україна» » приступити до реалізації масштабного будівельно-інвестиційного проекту житлово-офісного комплексу загальною площею 281 тис. кв.м з об'єктами соціально-побутового, торговельного призначення та підземним паркінгом по вул. Кондратюка, 1 в Оболонському районі м. Києва.

Новости и обсуждение новостройках «Енергополь-Україна»Комментарии


Срочно ищем инвесторов ЖК МИНИСТЕРСКИЙ 4 очереди!! Если Ваша дата в договоре о периоде сдачи дома превысила 6 месяцев от обещанной-жду ваших сообщений Delari2608@gmail.com

Добавить отзыв или комментарий


Текст *:  
Ваша оценка «Енергополь-Україна»: *  

Ваше имя *:  
Email *:   (не будет опубликован)
Телефон:  
Уведомления:  
Проверка *
Введите код: 

Интересное видео про КиевАктуальные новости недвижимости от BizNews.com.ua


Loader