2018-11-03 15:55:50

ЖК RichHouse вул. Столєтова 50-50а

УВАГА!


З інтернет-ресурсу «Судова влада в Україні» https://court.gov.ua/fair/ стало відомо, що замовник будівництва житлового комплексу «Rich House»за адресою: вул. Столєтова, 50-50а в м. Києві – компанія «Юстіс-Груп» стала фігурантом двох судових справ.

Так, стало відомо, що до ТОВ «Юстіс-Груп» подано позов до Господарського суду м. Києва про стягнення 2 808 040,50 грн. за невиконання умов договору про часткову участь у будівництві та передачу функцій замовника. Справа № 910/14179/18, суддя Блажівська О.Є.

Також, до ТОВ «Юстіс-Груп» подано позов до Голосіївського районного суду м. Києва про зобов’язання звільнити самовільно захоплену земельну ділянку в Голосіївському районі м. Києва від будь-яких споруд, вагончиків та інших речей, що влаштовані та перебувають на ній без будь-якої дозвільної документації. Справа № 752/22845/18, суддя Шевченко Т.М.Чи вжито заходів забезпечення позову і чи накладено арешт на майно забудовника ТОВ «Юстіс-Груп» по вказаним судовим справам поки що не відомо.Шановні інвестори – Будьте обережні!Слідкувати за судовими справами щодо несумлінних забудовників ви можете за допомогою інтернет ресурсів: https://court.gov.ua/fair/ та http://reyestr.court.gov.ua/Обсуждение


Andriy1984 +380969331215
Несподіваний розвиток подій… Виявляється, кошти ошуканих вкладників ЖК «Шевченківський квартал» виводять і легалізують через будівельний майданчик ЖК «Rich House». Лише через ТОВ «Картель Буд», яке за даними сайту https://meget.kiev.ua/novostroyki/883-zk-shevchenkovskiy-kvartal/ є генпідрядником ЖК «Шевченківський квартал», за 2018 рік через ТОВ «Юстіс-Груп» було проінвестовано мільйони очевидно незаконно легалізованих гривень у будівництво житлового комплексу ЖК «Rich House» за адресою: вул. Столєтова, 50-50а у м. Києві. Те, що кошти інвесторів ЖК «Шевченківський квартал» службові особи підприємств - генеральних підрядників перерахували на рахунки інших підприємств, щоб їх легалізувати, вказано в ухвалі Печерського районного суду Києва від 01.10.2018р (він є у реєстрі, ось тут – http://reyestr.court.gov.ua/Review/76960608). В ухвалі є і перелік підприємств (деякі з них мають ознаки фіктивності), на які перераховувалися гроші: ТОВ «Альфабудсервіс», ТОВ «Картель Буд», ТОВ «Лайт Комерц Груп», ТОВ «Проектна компанія «Інжбуд», ТОВ «Сучасне Будівництво Плюс», ТОВ «Юстіс Груп», ТОВ «ПБК-Інвест». Цікаво, яким чином і чому генпідрядник, який отримує кошти інвесторів на будівництво будинків ЖК «Шевченківський квартал», замість того щоб закуповувати будівельні матеріали і будувати ці будинки, інвестує людські кошти в будівництво зовсім іншого житлового комплексу в іншому районі Києва? Шановні інвестори, будьте обережні, не довіряйте свої гроші шахраям.
Andriy1984
Сьогодні постраждалі від чергової афери Репи збираються під апеляційним господарським судом Києва. Об 11.30 відбудеться судове засідання, на якому буде винесено рішення про подальшу долю ЖК «Перспектива». Ще в травні господарський суд Києва зобов’язав знести самобуд на Драйзера, 40. Ось – наслідки діяльності шахрая Репи – самозахоплення і незаконне будівництво. Результат – визнання будівництва незаконним і рішення про знесення. Не повторюйте долю інших вкладників у проекти Репи. Не несіть йому свої гроші, щоб потім не стояти під судами, шукаючи правди!!
Нікіта +380734557216
Тревога! Касается всех, кто купил квартиры в домах, которые строет Репа. Это Перспектива, Шевченковский квартал, Краевид и Рич Хаус. репа начал продавать квартиры по второму кругу. Во всех своих домах!!! Эта скотина пытается срубить по максимуму и свалить со страны после выборов. Если Пороха не переизберут у Репы дорога в тюрягу. и он это знает, поэтому рубит бабло и готовится валить со страны

Добавить комментарий


Текст *:  

Ваше имя *:  
Email *:   (не будет опубликован)
Телефон:  
Уведомления:  
Проверка *
Введите код: Loader